Kariéra

Prečo pracovať v EP ENERGY TRADING

EP ENERGY TRADING je moderná, flexibilná a konkurencieschopná spoločnosť. Medzi svojimi zákazníkmi i obchodnými partnermi máme dobré meno, sme finančne stabilný a usilujeme o trvalý rast. Naši zamestnanci pracujú s modernými technológiami a IT nástrojmi, pomocou ktorých zákazníkom poskytujeme špičkové riešenia a služby na profesionálnej úrovni.

Svojim zamestnancom ponúkame možnosť sebarealizácie, ďalšieho osobnostného a profesionálneho rastu, prácu v dynamickom a profesne zdatnom tíme. Odmeňujeme na základe kvality odvedenej práce a motivujeme odmenami mimo iné aj podľa dosahovaných hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Od svojich zamestnancov vyžadujeme vysoké pracovné nasadenie, lojalitu a trvalý rozvoj ich odborných znalostí a zručností.

Aktuálne voľné pozície

Špecialista Back Office

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat: dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná mzda

  • 900 – 1.200 EUR/mes.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • fakturácia dodávky energií elektrina, plyn – výpočet záloh, vystavenie FA a ich kontrola
  • činnosti obchodného dispečingu – zmeny sadzby, zmena ističa, zmeny RK, odpojenie, pripojenie, prerušenie dodávky, znovupripojenie, zmena dodávateľa
  • komunikácia s prevádzkovateľmi distribučných sietí, štatistickým úradom a inými štátnymi inštitúciami
  • kontrola zmluvne uzatvorených obchodných prípadov a ich registrácia v systéme
  • osobná, písomná a telefonická komunikácia so zmluvnými partnermi, klientmi a riešenie ich štandardných požiadaviek
  • príprava reportov za danú pracovnú agendu
  • administrácia a spracovanie reklamácií v oblasti fakturácie

Iné výhody

  • Práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v rozvíjajúcom sa segmente
  • Rôznorodé úlohy v živom podnikateľskom prostredí
  • Možnosť dlhodobého pôsobenia
  • Korektný a profesionálny prístup

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vzdelanie ekonomického zamerania
  • 2-ročná prax v oblasti energetiky
  • Vysoká miera samostatnosti a profesionality
  • Spoľahlivosť a precíznosť
  • Iniciatíva a proklientska orientácia
  • Lojalita
  • Práca v tíme
  • práca s PC (MS Office, Outlook, Internet)
  • Práca so SAP výhodou

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. O ochrane osobných údajov, budú Vaše osobné údaje našou spoločnosťou naďalej spracovávané len na základe Vášho písomného súhlasu. Bez doručenia Vášho písomného súhlasu bude Vaša žiadosť, spolu so všetkými prílohami v lehote 3 kalendárnych týždňov od jej obdržania vymazaná.