Kariéra

Prečo pracovať v EP ENERGY TRADING

EP ENERGY TRADING je moderná, flexibilná a konkurencieschopná spoločnosť. Medzi svojimi zákazníkmi i obchodnými partnermi máme dobré meno, sme finančne stabilný a usilujeme o trvalý rast. Naši zamestnanci pracujú s modernými technológiami a IT nástrojmi, pomocou ktorých zákazníkom poskytujeme špičkové riešenia a služby na profesionálnej úrovni.

Svojim zamestnancom ponúkame možnosť sebarealizácie, ďalšieho osobnostného a profesionálneho rastu, prácu v dynamickom a profesne zdatnom tíme. Odmeňujeme na základe kvality odvedenej práce a motivujeme odmenami mimo iné aj podľa dosahovaných hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Od svojich zamestnancov vyžadujeme vysoké pracovné nasadenie, lojalitu a trvalý rozvoj ich odborných znalostí a zručností.

Aktuálne voľné pozície

Obchodný zástupca

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat: dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Ponúkaná mzda

  • od 1.300 EUR/mes.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vyhľadávanie nových zákazníkov na dodávku elektriny a plynu
  • vyjednávanie a uzatváranie zmlúv na dodávku elektriny a plynu
  • komplexná starostlivosť o vybratých zákazníkov na Slovensku
  • udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov
  • komunikácia s potenciálnymi zákazníkmi
  • spolupráca pri riešení požiadaviek zákazníka

Iné výhody

  • Práca v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v rozvíjajúcom sa segmente
  • Možnosť osobného rozvoja v oblasti energetiky a obchodu
  • Možnosť dlhodobého pôsobenia
  • Korektný a profesionálny prístup
  • Odmeny za výkon

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

  • stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vzdelanie technického alebo ekonomického zamerania
  • 2-ročná prax v oblasti energetiky
  • 2-ročná prax v obchodnej činnosti
  • Práca s PC (MS Office, Outlook, Internet)
  • Vodičské oprávnenie skupiny „B“ a prax v riadení vozidla
  • Vysoká miera samostatnosti a profesionality
  • Príjemné vystupovanie
  • Výborné komunikačné schopnosti, vysoká úroveň slovnej a písomnej komunikácie
  • Spoľahlivosť a precíznosť
  • Iniciatíva a proklientská orientácia
  • Lojalita
  • Práca v tíme
  • Práca so SAP výhodou