V energetike hráme významnú rolu.

Do vašich domovov a firemných objektov privádzame elektrinu a plyn za výhodné ceny. Sme členom európskej energetickej spoločnosti EP Infrastructure, ktorá sa zameriava na tranzit, distribúciu a skladovanie zemného plynu, distribúciu elektrickej energie a teplárenstvo.

Vieme, že nízké ceny nestačia. Sme stabilná spoločnosť, ktorá má pevné miesto na českom aj slovenskom trhu. Poskytujeme výhodné ceny plynu a elektriny. Zakladáme si na spoľahlivosti a transparentnosti všetkých procesov. Naši zamestnanci sú odborníkmi vo svojich oboroch a vždy sa usilujú vyhovieť vašim potrebám. Starostlivo chránime vaše údaje.

Charakterizuje nás spoločenská zodpovednosť a dodržiavanie všetkých záväzkov. Podporujeme taktiež oblasť kultúry a športu.

Zmena dodávateľa elektriny alebo plynu pre vás nebude znamenat zdĺhavé papierovanie a nepríjemné vybavovanie. Všeto vyriešime za vás.

Spoločnosť epet je súčasťou
silnej skupiny
EP Infrastructure.
Vďaka tomu dokážeme
konkurovať cenám
najväčších hráčov.

 

Skupina EP Infrastructure je 2. najväčší výrobca elektriny v Českej republike

Energie dodávame do viac než 60 000 odberných miest v ČR a SR

Na trhu s energiami pôsobíme od roku 2005

 

Spoločnosť epet vám zaručuje výhodné ceny za energie, dodržiavanie zmluvných záväzkov a rýchle a otvorené jednanie. Naši obchodníci sú ústretoví a kedykoľvek vám odborne poradia. Chceme, aby ste svoj čas a energiu mohli venovať tomu, na čom vám záleží.

 

Potrebujete pomoc? Zavolajte nám, alebo napíšte email.

tel.: 02/33 55 35 15 / e-mail: info@epet.sk / využite sekciu pre zákazníkov